Oferta

Nasze długoletnie doświadczenie w branży budowlanej przekłada się na profesjonalną realizację zleceń z zakresu budownictwa. Powierzone nam prace wykonujemy z największą dbałością o szczegóły oraz według sztuki budowlanej. Każdy etap naszej pracy uzgadniamy i konsultujemy z Klientem.

Budowa domów

Posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych. Realizujemy budowę domu w sposób kompleksowy, czyli od przygotowania terenu aż po wykończenie wnętrz.

Elewacje

Zajmujemy się modernizacją już istniejących budynków. Wykonujemy elewacje budynków, ocieplenia i termomodernizacje oraz osuszanie murów i drenaże.

Glazura i aranżacje łazienek

Wykonujemy prace wykńczeniowe zarówno w łazienkach znajdujących się w nowowybudowanych domach i mieszkaniach, jak również dokonujemy remontów i przebudów łazienek. Nasze doświadczenie, soldność i umiejętności aranżacyjne sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni z wykonaych przez nas prac.

Wykończenie wnętrz

Nasza ekipa budowlana profesjonalnie zajmuje się wykończeniem wnętrz a w szczególności takimi pracami jak: tynki dekoracyjne, sztukatorskie i tradycyjne, budowa ścianek działowych, układanie paneli, wykańczanie wszelkiego rodzaju podłóg i posadzek, montaż wraz z obróbką drzwi i okien.

Ogrodzenia i balustrady

Wykonujemy ogrodzenia według projektu Klienta lub przy wykorzystaniu gotowych systemów ogrodzeń. Montujemy ogrodzenia z metalu, drewna, cegły klinkierowej, betonu, kamienia naturalnego, granitu.

Świadczymy usługi polegające na montażu balustrad metalowych i drewnianych.

| O firmie | Oferta | Realizacje | Referencje | Kontakt |